דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)
מאמאצ'קה נמצאת בימים אלה בחופשת לידה. משלוחי הסלסילות יתחדשו בתום החופשה.

כמה מילים על הגשמת חלומות

מאז שאני זוכרת את עצמי אני עוסקת בעשייה חברתית- חינוכית. בעצם מלווה אנשים אחרים בתהליכים משמעותיים בחיים שלהם ומסייעת להם להגשים חלומות. יש משהו מאוד מפחיד בלנסות להגשים באמת את החלומות של עצמך.

על הנייר התקופה הזאת היא לא אידיאלית בלשון המעטה כדי לעשות את זה. האינטנסיביות המשפחתית סביב בחינות הלשכה של דור והנפקדות שלו, ההיריון השני, הכניסה של עדה לגן… אבל לפעמים החיים והלב מושכים כל כך חזק שכבר לא ניתן להתעלם יותר.

אז זה התחיל מניצוץ של רעיון קטן וכמוס. לאחר כמה שבועות אזרתי אומץ לחלוק אותו עם דור, בן זוגי. ואז לאט לאט הבשלתי עם לספר אותו לעוד אדם אחד ועוד אחת. וככל שעבר הזמן כבר הרגשתי שאני לא יכולה לחכות יותר ושהחלום שלי כבר חייב להיוולד לאוויר העולם.

אז תקופה ארוכה שאני עובדת על פלטפורמה לאמהות טריות. בעצם מעטפת לתקופה הכל כך אינטנסיבית בחיינו ברבדים שונים- סלסלות אוכל בריאות אורגניות וביתיות, ובלוג אישי שלי ובמה לשיתוף.

האמת שהיה לי לא פשוט לשים את עצמי בקדמת הבמה, אבל זו באמת מנגינת הלב שמובילה. זה האוכל שלי שמצטלם, החוויה שלי שמועברת והחזון שלי שמתגשם. ככה זה מרגיש כשחלומות מתחילים להתגשם.

אז זהו, נחשפתי. מתחילה את המסע בהתרגשות גדולה ובלב פתוח.