דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)
מאמאצ'קה נמצאת בימים אלה בחופשת לידה. משלוחי הסלסילות יתחדשו בתום החופשה.

למה לי לצאת לעצמאות

אני מבקיעה פה משהו חדש, טרי ומאוד מרגש עבורי- בלוג אישי על חוויות האמהות שלי בסיפורים, רגעים וחוויות יחד עם במה לשיתוף בסיפורים שלכן, במחשבות ובתהיות.

זוהי פלטפורמה עבורנו לדבר על האמהות שלנו מכל הזוויות שאליהן היא מגיעה, ונכון שזה כמעט בכל דבר? הרי זה באמת לא רק הטיפול בקטנטנים, אלא סוגיות של עבודה מול אמהות, ניהול זמן, זוגיות, מבנה משפחתי, שאיפות לעתיד, תזונה לעצמך ולמשפחה ועוד כל כך הרבה..
אז אני מזמינה אותנו ליצור פה קהילת אמהות קסומה שמשתפת ומשתתפת.

והפעם..

*למה לי לעבור לעצמאות? או מה עוררה אצלי האמהות*
זהו בעצם בלוג היציאה שלי מ”הארון”. לאזור את האומץ לספר על ההחלטה לפתוח עסק, אחרי שנים של עבודה בתחומים שמאוד אהבתי והיו לי משמעותיים בזירה החברתית. אבל האמהות, כמו שרק היא יודעת הפתיעה גם אותי.. הייתי בטוחה שאחרי הלידה גם אני אאסוף את ילדתי מתחת לכתף ואמשיך איתה בחיים שכבר היו לי, כמו הרבה חברות שראיתי לפני כן. אשלב אותה בחיים שהכרתי. אבל המציאות התעלתה על דמיונותיי הפרועים ביותר, ומצאתי את עצמי בוחרת כל פעם להאריך את הזמן שלי איתה עוד ועוד. בסוף החלטתי להתפטר מבלי לדעת מה מחכה לי בשלב הבא. רק לסמוך על עצמי שכמו שמצאתי את דרכי עד היום, גם הפעם כשתגיע השעה הנכונה אני אהיה קשובה.

והנה לקראת גיל שנה של עדה, ילדתי הבכורה, חשבתי שהיא באמת הגיעה. הוצעה לי הצעת עבודה סופר אטרקטיבית, כזו שבעבר לא הייתי חושבת פעמיים עליה אפילו. התחלתי את תהליך המכרז לתפקיד אבל הפעם בתחושות מורכבות ולא ברורות לי שלא ידעתי כיצד לנתח. כמה שבועות לאחר מכן גיליתי שאני בהיריון שני, והקלפים נטרפו לי מחדש. לקח לי עוד מספר שבועות להשלים עם זה שאני כנראה בפנים בבטן יודעת שהמקום הנכון עבורי הוא לא במשרה בתור שכירה, ולאזור את האומץ לתפוס את העיתוי ולהחליט להגשים חלום שקינן בי ארוכות. לבחור לעצב את החיים המשפחתיים שאני חולמת שיהיו לי בחלומותיי הכמוסים.

החלום הזה ניבט בי כמעט מיד לאחר לידת עדה. התחלתי יותר ויותר להתחבר להיותי אמא ממקומות עמוקים של הנפש. ליצור לעצמי קהילת אמהות, להיות במפגש ושיח עם אמהות אחרות, להתעניין בכל דבר שכמעט אפשר, ולבחור להתמסר למסע הזה. ומאז אני בתוכו, צוללת עוד ועוד פנימה. וכלל שהדבר הזה מתעצם אני רוצה עוד ועוד גם לתמוך בנשים אחרות שעוברות את תהליכים דומים או שונים לחלוטין של בירור, חיפוש ומסע.

אני בוחרת להקים פלטפורמה לאמהות שתהווה עבורן בית, מעטפת וכתובת לתמיכה בתקופות הללו. תמיכה בסלי אוכל סופר בריאים ומפנקים, כי זאת הדרך שלי לאהוב ולתמוך. ותמיכה ביצירת במה לשיתוף חוויות ורגעים שמעסיקים אותנו האמהות.

אני יוצאת למסע הזה יחד איתכן..