דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)
מאמאצ'קה נמצאת בימים אלה בחופשת לידה. משלוחי הסלסילות יתחדשו בתום החופשה.

תמי פישקין

מי אני?

תמי פישקין. בת 29 (אוקי חודש הבא 30), נשואה לגיא פישקין הנסיך ואמא של דין פישקין הצ’ארמר. בזמני הפנוי (על מי אני עובדת) בלוגרית אופנה.

מהי שגרת היום שלי?

היום שלי סובב סביב דין דין. מתעוררים  ב-7, משחקים קצת, אוכלים ושוב שינת יופי של בוקר (ככה אנחנו הכי יפים)/ מתעוררים סופית ב10:00 ואז דין מקבל ארוחת בוקר מהסרטים (חביתה, לחם עם גבינה,אבוקדו וירקות), בין לבין דין מטנף חצי בית ומרגיש נדיב אז זורק גם לטוי הכלב שלנו ארוחת בוקר. משחקים קצת בזמן שאני מסדרת את טורנדו דין, מתארגנים ליציאה (נשמע פשוט אבל לוקח נצח), ואני עוד לא אכלתי עד כאן כן? יוצאים לגינה/קניון/ ג׳ימבורי/ כל דבר שיעייף את הפושטק. סוף סוף אני קונה לי איזה כריך ומיץ תפוזים (שכמובן דין צורח שהוא רוצה גם את זה ממני- לא מספיק שלקח לי את הציצי?). חוזרים הביתה עם ילד גמור אך מרוצה. הקינג מקבל ארוחת צהריים שלא מביישת מסעדת מישלן- קציצות וירקות מאודים/חזה עוף עם פסטה. ממשיכים לשחק (עם כל דבר בבית שהוא לא צעצוע לילדים). 18:30 מקלחת, אוכל ולישון (שעתיים הרדמה). ואז אני מקבלת סלט של הביוקר! או שאין לי כוח אז אני פותחת במבה והולכת לישון.

מה למדתי מאז שהפכתי לאמא?

הכרתי עולם שלם של אמהות. מסתבר שאמהות יודעות הכללל! למדתי לבשל בריא! אני שהייתי אוכלת כריות עם חלב על הבוקר, מכינה לדין פירות עם שקדייה או פנקייק עם שיבולת שועל! למדתי לחיות על שעתיים שינה… והכי חשוב, למדתי לצלם את דין בשיא הסטייל למרות שהוא כל היום זז!

מה הכי קשה בלהיות אמא?

הכי קשה לוותר על עצמך. לדאוג קודם כל לילד ורק אז לך. לעצור הכל כי עכשיו הוא רעב או עייף. ותמיד להיות רעבה.

מה אני עושה בזמן הפנוי שלי?

קודם כל נחמד שחושבים שיש לי זמן פנוי. במקרים הנדירים שיש לי, אני מנצלת להיות בפלאפון ובאינסטגרם במקום בן אדם נורמלי שילך לישון😳

עם מי (Dead or alive) הייתי שותה קפה? (שלא התקרר כמובן)

אני שונאת קפה (ולכן אני כל החיים עייפה), אבל הייתי שמחה לחלוק תה עם קייט מידלטון. יש לי אובססיה קשה למשפחת המלוכה! אני מאוהבת בסטייל של קייט ובאיפוק שלה שהוא ההפך ממני! מתה לדעת איך זה לגור בארמון ושיש 30 מטפלות לכל ילד. חלום שלי ללכת איתה לשופינג ולעשות צחוקים עם שמפניה בחדר הלבשה. ובעיקר היינו מרכלות על המלכה ועל מייגן. דרך אגב, היא קראה לבן האחרון שלה לואיס שזה היה אחד השמות שלי לבנים, רק שבעלי פחות זרם. אז אולי יש לנו משהו משותף.

שוברת דיאטה עם?

לא עומדת בפני פיצה. או כל דבר בצקי! (גרוזינית בכל זאת…)

טיפ מנצח למאמאצ’קות אחרות?

תיקחו כל עזרה שמציעים! זה פרייסלס!! אני הייתי אמא אובססיבית חצי שנה ולא שיחררתי לאף אחד! עד שכמעט קרסתי וקיבלתי את העזרה שהציעו לי! וגיליתי שזה ממש לא נורא כמו שחשבתי ואפילו כיף ומשחרר ❤